Exit 8 (2009), sumář

Konečně se nám opět podařilo svolat kompletní tým – tentokrát do hlubin lidského těla. A byl z toho historický úspěch – naše zatím nejlepší exitovské umístění.

29. 5. 2009, Brno
frikulín (Fricco, Garret, Chalda, Máťa, Mori, Silp)
11. místo / 59 týmů, 189 kreditů

fotky ze hry od Máti

V první části jsme sice splnili 13 úkolů, ale nasbírali za ně „jen“ 118 kreditů, takže jsme do dalších orgánů vyráželi ze zadních pozic na 35. místě.

V druhé části se konečně projevilo něco jako zkušenosti, takže jsme tentokrát zbytečně nezmatkovali, odhadli, které úkoly za hodně bodů pro nás budou splnitelné, nenechali se zlákat jídelním úkolem ani výstupem na Špilas (který se většinou nevyplácí ;) a byly z toho 4 splněné úkoly, 44 kreditů a dílčí 4. místo.

Závěrečná část spočívala ve zběsilém pobíhání v parku před Právnickou fakultou, které se nám vyvedlo také nad očekávání dobře, takže jsme si do závěrečného zúčtování odnášeli 27 kreditů.

Za frikulín tým sepsal Garret

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.