Osud (2009), reportáž

Aneb do cíle daleko, Široko.

Široka jsme sice chytili, ježka v kleci získali a rozmontovali, ale pak nás Rychlé šípy zničili svojí sbírkou flašek od Kofoly.

24. – 25. 4. 2009, Zlín
frikulín (Fricco, Chalda, Garret, Máťa, Silp)
8. Tam-Tam / 14 Tam-Tamů, 200 týmů

Nejmrazivější část noci jsme tedy strávili u plotu ústavu, kde kdysi bydlel Jan Tleskač a když začalo svítat, rozhodli jsme se, že když miluješ flašky (navíc od Kofoly), tak přeci: „není co řešit“. A pokud navíc z Kroniky víme, že 5 z 6 vlastností, které můžeme u flašek objevit, je zbytečných – zbyde jen jediná možnost: pracovat s šestnácti vršky (tudy se dá lahví nakonec dostat skrz-naskrz). Stačil pohled do mapy a bylo jasno – vrchol Vršek (358 m) se nacházel nedaleko, dokonce i součet číslic v kótě dával 16.

A tak jsme letošní Osud zakončili pěknou vycházkou po okolních lesích a vesnicích, zkusili jsme najít nějakou pěknou bránu do obory nebo ohrady pod vrcholem, a když jsme žádnou neobjevili, slezli jsme přes Příluky zpátky do údolí na zastávku cílového expresu a nechali se na závěrečné shromaždiště luxusně dovézt :). Na trávník jsme se rozvalili, gulášek si dali, balón postavit zkusili a vůbec celé Široko Daleko přijemně zakončili.

Orgům patří veliký dík – zajištěné bylo úplně všechno (příjemně mě překvapil ten cíl s odvozem tam i zpět a výborným zázemím), šifry byly vyvážené, neměly zbytečně nápovědy (to už začíná být u šifrovaček vzácnost) a flašky byly sice vražedné, ale pěkné. Škoda jen tak brzkého konce – ale nebýt záseku na flaškách, byla by i ta devátá hodina na dojití tak akorát.

Za frikulín tým sepsal Garret

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.